Будівництво магазинів та торгових центрів під ключ в Черкасах: замовити будівництво за ціною компанії «АВЕ»

Будівництво магазинів та торгових центрів

Будівництво магазинів та торгових центрів

Наші переваги

Існуємо більше 10 років на ринку

Виконуємо замовлення будь-якої складності та масштабу

Команда досвідчених майстрів своєї справи

Будівництво магазинів та торгових центрів

Зведення нових ТЦ стало в Україні досить популярним останніми роками. Така комерційна нерухомість дозволяє відкрити власний бізнес, забезпечивши постійним потоком клієнтів. Компанія «Аве» пропонує будівництво магазинів під ключ з урахуванням законодавчих норм та побажань замовника. Наша команда складається з перевірених майстрів, які виконають навіть найскладніші завдання та візьмуться за будь-який проект.

Як ми працюємо

1
Залишіть заявку
2
Ми з вами зв'язуємось та уточнюємо деталі
3
Безкоштовний виїзд спеціаліста для розрахунку
4
Укладання договору про терміни та вартість
5
Здаємо будинок точно в терміни як за договором

Види робіт
Oдиниця виміру
Вартість робіт, грн.
Oд. вим.
Вар. роб.

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/chb932bf5f/www/avebud.com.ua/wp-content/themes/avebud/page-build.php on line 147

Відгуки клієнтів

З поставленими задачами ПП ВКФ "АВЕ" чудово впоралась.
У нас не виникло претензій по якості чи термінах здачі обєктів.

Чепурна Наталія Миколаївна ректор Інституту післядипломної освіти
Всі відгуки

  Акція!

  Зробіть замовлення на 200 000 грн і більше та отримайте шафу-купе в ПОДАРУНОК

  Будівництво торгових центрів у Аvebud – що потрібно знати?

  Зведення магазину або великого торгового центру включає не тільки вибір підрядника. Необхідно подбати про вдале розташування майбутнього об'єкта, дозвільні документи та ретельно опрацьований проект. Так як комерційна нерухомість відноситься до будівель з підвищеною відповідальністю, перелік вимог до неї досить великий.
  У компанії «Аве» ви можете замовити послуги з проектування та будівництва магазинів, ТЦ та інших видів комерційної нерухомості. У нас працюють лише висококваліфіковані спеціалісти, які зможуть виконати будь-який проект.

  Чому варто звернутись до нас?

  ✅ Ми працюємо на ринку України понад 10 років. І за цей час здобули заслужену репутацію надійного забудовника.
  ✅ Наша компанія дає гарантії на якість будівництва, а всіма роботами займатиметься команда професіоналів. Надаємо гарантії на 5 років із гарантійним сертифікатом.
  ✅ Ми маємо всі необхідні ліцензії на роботи, а при зведенні конструкції використовуємо лише сертифіковані будівельні матеріали.
  ✅ Ми маємо лояльні ціни на будівництво магазину під ключ, вони абсолютно прозорі. Ознайомитись з ними ви можете на сайті або зателефонувавши до нашої компанії.
  ✅ Наша команда дотримується всіх термінів виконання робіт, а кожен етап закривається вчасно згідно з затвердженими планами;
  ✅ Розробляємо проект будівництва магазину чи торгового центру, а також надаємо замовнику план-графік робіт.

  Ми пропонуємо абсолютно прозору співпрацю та побудуємо для вас сучасний магазин, торговий центр у Черкасах чи області.

  Що ми пропонуємо?


  Якщо вам потрібне будівництво магазину, звертайтесь до компанії «Аве». Наші спеціалісти – майстри своєї справи, які дбають про те, щоб було враховано всі деталі під час зведення об'єкта. Пропонуємо:
  ✅ створення проекту майбутньої споруди та його узгодження;
  ✅ будівництво комерційної нерухомості із застосуванням кращих матеріалів;
  ✅ ремонт будівель.

  На сайті ви можете переглянути наші роботи, ознайомитись з повним переліком послуг та замовити консультації у наших спеціалістів.

  Як замовити будівництво магазинів та торгових центрів під ключ?


  Звичайно, кожен замовник вирішує сам, як йому вчинити. Дехто робить проект в одних фахівців, а потім шукає грамотних забудовників. Інші замовляють послуги у надійній компанії, яка займеться зведенням об'єкта з нуля.
  «Аве» – це будівельна компанія, яка пропонує будівництво магазинів та торгових центрів під ключ. Ми візьмемо всі турботи на себе, створимо проект, а також підберемо надійні матеріали від найкращих постачальників.
  З нами ви зможете з легкістю здійснити свій задум і побудувати гарний, надійний магазин чи торговий центр. Ми дотримуємося всіх термінів будівництва, а також норм законодавства України.
  Якщо Вас цікавить вартість будівництва торгового центру за м2, залишайте заявку на сайті. Ми з вами зв'яжемося та проконсультуємо з усіх питань. Гарантуємо високу якість зведених конструкцій та дотримання побажань замовників під час розробки проекту. Ціни

  Точна вартість будівництва розраховується індивідуально.

  Потрібна консультація щодо проекту?
  Заповніть форму!
   Наші останні проекти


   Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/chb932bf5f/www/avebud.com.ua/wp-content/themes/avebud/page-build.php on line 325