Блог | Будівельна компанія «Аве»

Блог

 • Інтер’єр – душа та характер приміщення

  Інтер’єр створює загальний настрій у кімнаті – може спричиняти дружнє дозвілля або діяти відразливо, викликаючи бажання відразу ж бігти геть. Він вказує на статус господаря, характеризує його смак та переваги. Дуже зручно дізнатися про особливості та нюанси деяких стилів інтер’єру та з’ясувати (або переконатися), який Вам більше імпонує.

  Читать полностью
 • 8 важливих правил ремонту квартирної електропроводки

  Припустимо, Ви вирішили робити ремонт у квартирі. Капітальний. Так щоби серйозно і надовго. Можливо, ви купили квартиру на вторинному ринку (новобудови зараз не розглядаємо) або свою стару хочете оновити, але одне ви знаєте напевно – потрібно починати з електрики. Кілька десятиліть тому, під час будівництва будинків використовували алюмінієві дроти з одинарною ізоляцією (АППВ), адже вони […]

  Читать полностью
 • Ремонт у дитячій кімнаті: вибираємо матеріали

  Будь-який адекватний і розсудливий батько хоче для своєї дитини найкращої. Намагається забезпечити максимальний комфорт для розвитку та відпочинку свого чада. Щоб у малюків був затишний і гарний притулок – періодично оновлюють їхню кімнату. Вона теж має бути найкращою і найбезпечнішою. Тому до ремонту в дитячій потрібно ставитись ще більш відповідально, ніж у решті квартири.

  Читать полностью