Ремонт квартири на Митниці | Проекти компанії «АВЕ»

Ремонт квартири на Митниці

Характеристика

Ціна: $19 000

Загальна площа

82 м2

Кількість кімнат

2

Рік ремонту

2022

Розробка дизайну. Ремонт під ключ, сантехніка, електрика, облицювання плиткою, встановлення ламінату. Комплектація меблів.

Потрібна консультація щодо проекту?
Заповніть форму!
  Питання-відповіді

  Скільки часу займає будівництво приватного будинку під ключ?
  Зведення будинку залежить від його площі, особливостей будівництва та матеріалів. В основному будівництво будинку займає від 6 до 8 місяців. При цьому наші фахівці зводять коробку об'єкта, проводять усі інженерні роботи, а також оздоблення, що залежить від дизайн-проекту.
  Скільки коштує проект приватного будинку площею 150-200 кв.м.?
  У нашій компанії ви можете замовити професійний проект приватного будинку. Створюємо як типові, так і ексклюзивні варіанти. При цьому враховуємо всі ваші побажання, місце побудови, кількість людей, що проживають. У нас вартість проектування приватного двоповерхового будинку коштуватиме приблизно $1000.
  Будинок будував сам. Вже є фундамент, коробки. Чи зможете зробити оздоблювальні роботи, фасад?
  У нас ви можете замовити різні види робіт з будівництва та оздоблення котеджу. Ми беремося за будівництво будинку на будь-яких етапах. Вам достатньо зателефонувати нам, щоб уточнити всі деталі, ми зорієнтуємо вас за цінами та термінами.
  Від чого залежить вартість будівництва?
  На ціну будівництва котеджу впливає багато чинників. Насамперед вартість залежить від матеріалу – цегла, газоблок, каркасна. Далі фундамент, площа, проект, оздоблення. Телефонуйте нам, наші менеджери проконсультують з усіх питань. Після узгодження ми оперативно розпочнемо роботи.
  Чи є гарантія на ремонтні послуги?
  Звісно, наша компанія дає гарантії на виконані роботи. Ми проведемо ремонт відповідно до стандартів, правильно підібравши матеріали. У нас термін гарантії вказується в акті про виконані роботи. Гарантійний період становить від 3 до 24 місяців (залежно від виду ремонту). Телефонуйте для додаткових консультацій.
  Скільки працює ваша компанія?
  Ми працюємо з 1996 року, і за цей період реалізували багато проектів. Наша команда – це фахівці високого рівня, які мають великий досвід у будівництві, проектуванні та ремонті. Вони виконають усі роботи зі зведення об'єктів під ключ, а також пропонують ремонт квартир та будинків. Телефонуйте нам, ми відповімо на всі запитання.